Contact


UZINA DE ȚEVI - SLATINA

Adresă: Strada Draganesti, Nr. 30, 230119, Slatina, Olt, Romania

Fax: +40-249-434330, +40 37288 431144


PIPE MILL - SLATINA


UZINA SIDERURGICĂ - RESITA

Adresă: Strada Traian Lalescu, Nr. 36, 320050, Resita, Caras-Severin, Romania

Telefon: +40-255-217211, 218054, 217335

Fax: +40-255-211883, 218054, 217335


STEEL MILL RESITA

Punct de lucru București, Romania:

Adresă: București, Sector 1, Bld. Poligrafiei, nr. 3-5, etajul 1

Telefon: +40-21-2335051 +40 372 711112

Fax: +40-21-2335050


Bucharest panoramic


Listă distribuitori autorizați pentru Europa de Est. Pentru alte țări, vă rugăm, vedeți mai jos birourile noastre de vânzări.


ARTROM Italia s.r.l.

Adresă: Piazza degli Affari, 12, 23900 Lecco, Italy

Telefon: +39 (0341) 36-51-51

Fax: + 39 (0341) 36-00-44

COMMERCIAL CONTACTS
Sales Manager – Monia Ratti ( monia.ratti.it@artrom.com )
Area & product managers
– For Italy – Roberto Gheza ( roberto.gheza.it@artrom.com )
– For UK, Greece, Spain, France, Benelux, Croatia, Slovenia, Bosnia and ISO responsible – Alberto Ferri ( alberto.ferri.it@artrom.com )


Artrom Deutschland GmbH

Adresă: : Immermannstrasse 65 D, 40210 Düsseldorf

Telefon: +49 (0)211 913 4883 22

COMMERCIAL CONTACTS
– For Sweden, Denmark, Finland, Norway, Austria, Germany – Stephan Ritter (stephan.ritter.de@artrom.com)
– For Austria, Germany, Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Slovak Republic, Czech Republic – Alexander Kaufmann (alexander.kaufmann.de@artrom.com)
– For Germany, Switzerland, Finland, Denmark, Czech Republic – Alexander Schmitz-Vanherck (alexander.schmitz-vanherck.de@artrom.com)


ARTROM USA LLC

Adresă: 10713 West Sam Houston Pkwy North Suite 680, Houston, TX 77064

Telefon: 346-206-3790

Toll Free: 844-878-4530

Fax: 832-688-8801

COMMERCIAL CONTACTS
– Leon Williams ( leon.williams.us@artrom.com )
– Martin Carcache ( martin.carcache.us@artrom.com )


Raportare încălcări

Una din valorile de bază ale ARTROM STEEL TUBES S.A. este de a construi și dezvolta relații durabile și sustenabile cu angajații și partenerii noștri de afaceri, bazate pe principii de etică, integritate și responsabilitate, care să asigure conformitatea cu cerințele legale și reglementările interne aplicabile. Credem în oameni și în a face ceea ce este corect pentru noi, pentru colegii noștri, pentru Companie și pentru comunitate.

Eventuale cazuri de încălcări ale legilor, reglementărilor interne sau ale Codului de etică pot fi comunicate accesând Sistemul de raportare a încălcărilor.